Sobota 20 kwietnia 2024

Wędkarski Dzień Dziecka

Konkurs plastyczny, konkurencje zręcznościowe, jak np. rzut piłką do kosza, kręcenie hula hop i wędkowanie były atrakcjami dla najmłodszych, dla których Koło Wędkarskie nr 4 „Megawat” przygotowało Dzień Dziecka. Impreza odbyła się w Słoku. Jej organizację wsparł starosta bełchatowski.
glowne
Dopisała pogoda i frekwencja uczestników. Ponad trzydzieścioro dzieci skorzystało z propozycji Koła Wędkarskiego „Megawat” i świętowało Międzynarodowy Dzień Dziecka w aktywny sposób na łonie natury nad zbiornikiem „Słok”. Przysłowiowym gwoździem programu były zawody wędkarskie. Dzieci wspaniale poradziły sobie z takim niecodziennym wyzwaniem. Rywalizację wędkarską wygrała Liwia Klaczyńska. Na podium stanęli także Mikołaj Kamiński i Maja Skrzydłowska. Sportowe emocje towarzyszyły uczestnikom także innych konkurencji, jak np. rzut piłką do kosza i kręcenie hula hop. Na zakończenie festynu wszyscy otrzymali upominki i słodycze, które ufundowało bełchatowskie starostwo.
Anna Makara
Zespół ds. Promocji