Czwartek 25 kwietnia 2024

"Wędkarstwo bez barier nad wodą"

"Wędkarstwo bez barier nad wodą" to organizowane po raz piąty wydarzenie propagujące atrakcyjne miejsca do połowu ryb i wypoczynku na świeżym powietrzu w naszym regionie.
główne
18 maja  w Ośrodku Sportu i Rekreacji "Wawrzkowizna" odbyły się zawody wędkarskie, które zgromadziły osoby z niepełnosprawnością narządów ruchu. Oprócz trudnej sytuacji zdrowotnej osoby te łączy ogromne zamiłowanie do wędkarstwa. Pasja, która stała sie formą rehabilitacji z elementami rywalizacji kończy się zawsze wyłonieniem zwycięzców, pucharami i  nagrodami.
Dorota Pędziwiatr Starosta bełchatowski objęła to wydarzenie Honorowym patronatem.