Piątek 18 paździenika 2019

Wólka Łękawska z świetlicą

W Wólce Łękawskiej oddano do użytku świetlice wiejską, długo wyczekiwaną inwestycję. W uroczystym otwarciu obiektu, które nastąpiło 15.06.2019r. uczestniczyła m.in Dorota Pędziwiatr starosta bełchatowski, Jacek Bakalrczyk wicestarosta bełchatowski, a także Marek Jasiński członek zarządu.
Ważnym wydarzeniem dla mieszkańców Wólki Łękawskiej w Gminie Bełchatów było uroczyste oddanie do użytku świetlicy wiejskiej. Na to wydarzenie mieszkańcy wsi czekali od dawna. Nie obyło się bez części oficjalnej, przemówień, poświęcenia obiektu i uroczystego przecięcia wstęgi. Część artystyczna to m.in. popisy wokalne, aktorskie i taneczne najmłodyszych.
W świetlicy będzie m.in. duża sala konferencyjna, gdzie będzie można orgnizować różnego rodzaju spotkania oraz imprezy. Ponadto w obiekcie przewidziano również zaplecze kuchenne.

________________________________
Marzena Rogut