Czwartek 25 kwietnia 2024

Wsiądź na rower, dostaniesz bilet na pływalnię

Czterdzieści kilometrów będą mieć do pokonania uczestnicy rajdu rowerowego „Na półmetek wakacji”. W sobotę, 4 sierpnia, wystartują o godz. 13 sprzed Powiatowego Centrum Sportu przy ul. Czaplinieckiej w Bełchatowie i pomkną w kierunku Kurnosa i Zarzecza. Organizowana wspólnie przez PCS i Załogę Rowerową „Zgrzyt” wyprawa, z licznymi postojami, będzie miała tempo dopasowane do wszystkich cyklistów. Każdy, bez ograniczeń wiekowych, może wziąć w niej udział. Tym bardziej, że oprócz kiełbasek z ogniska, rajdowcy zostaną „poczęstowani” darmowym biletem na pływalnię PCS. Zapraszamy:)