Poniedziałek 09 grudnia 2019

Wymarzony Dzień Dziecka w Ludwikowie

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 4 =
O takim dniu dziecka można jedynie pomarzyć. Czyste niebo, piekna, słoneczna pogoda, wszędzie zieleń  i kolorowy raj dla dzieci. Ochotnicza Straż Pożarna w Ludwikowie przygotowała dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka  darmowe atrakcje,  takie jak dmuchańce, gry i zabawy prowadzone przez profesjonalnych animatorów.  Nowo powstały plac zabaw przy OSP był oblegany przez najmłodszych do późnych godzin wieczornych.
zdjęcie
- Dzisiejszy dzień jest okazją do przekazania do dyspozycji mieszkańców placu zabaw i siłowni zewnętrznej, które zostały wykonane dzięki wysiłkowi strażaków z OSP Ludwików poprzez pozyskanie środków zewnętrznych. Mam nadzieję, że teren ten będzie chętnie odwiedzany przez naszych mieskańców – powiedziała Elżbieta Komicz, prezes OSP w Ludwikowie.

Dużym zainteresowaniem wśród zgromadzonych cieszył się pokaz gaszenia ogniska przez Młodzieżową Drużynę Pożarniczą aktywnie działającą przy OSP Ludwików. W tym dniu nie zabrakło też przeróżnych słodkości. Największym powodzeniem cieszył się tort wykonany na tę okoliczność, który ufundowany został przez Starostwo Powiatowe w Bełchatowie. Honorowy patronat nad przedsięwzięciem objęła Dorota Pędziwiatr, starosta bełchatowski. Wsparcie finansowe na ten cel zostało przekazane przez Gminę Bełchatow.


 
← powrót