• Informujemy, że w związku z remontem sieci teleinformatycznej oraz remontem pomieszczeń Wydziału Geodezji, Kartografii i Katastru, Referat ds. Ewidencji gruntów i budynków od 22 czerwca 2017 r. zostaje przeniesiony na I piętro w budynku głównym starostwa . Zadania realizowane przez Referat, a obejmujące w szczególności aktualizację i udzielanie informacji z ewidencji gruntów i budynków , w tym wydawanie wypisów i wyrysów odbywać się będzie w pokoju nr 100. ∗
Czwartek 17 sierpnia 2017

Z wizytą w 25. Brygadzie Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim

Uczniowie klas mundurowych IV Liceum Ogólnokształcącego wzięli udział w Dniu Otwartym koszar oraz uroczystych obchodach święta 7. batalionu kawalerii powietrznej im. gen. Kazimierza Sosnkowskiego. Uczniowie mogli zapoznać się z funkcjonowaniem jednostki, obejrzeć sprzęt i uzbrojenie wojskowe będące na wyposażeniu batalionu i wykorzystywane w codziennym szkoleniu kawalerzystów.
Młodzież klas mundurowych wzięła udział w uroczystym apelu zakończonym wojskową defiladą oraz pokazem wyszkolenia żołnierzy 7bkpow.

W uznaniu szczególnych zasług na rzecz 7 batalionu kawalerii powietrznej, za współpracę i zaangażowanie w upamiętnianie chluby i chwały 7 Pułku Ułanów Lubelskich odznakę pamiątkową dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Bełchatowie otrzymał Dyrektor szkoły Piotr Mielczarek.
Krzysztof Borowski
Starostwo Powiatowe w Bełchatowie