Czwartek 25 kwietnia 2024

Zaplanuj wakacje z bełchatowskim PKS

Biuro Turystyczne powiatowej spółki PKS przygotowało ofertę wakacyjną dla dzieci i młodzieży, w której za około półtora tysiąca złotych będzie można spędzić dwa tygodnie w ciekawym miejscu w Polsce. Chętni mogą zarezerwować sobie miejsce do końca marca.
Poczynając od 24 czerwca do wyboru są trzy turnusy, dwa nad Bałtykiem i jeden w malowniczych Serpelicach, w pobliżu naszej wschodniej granicy. Organizatorzy zapewniają wiele dodatkowych atrakcji, jak wycieczki, rejsy statkiem, rajd rowerowy, animacje sportowo-kulturalne. Dzieci będą podróżować wygodnymi autokarami i mają zapewnioną profesjonalną kadrę opiekunów. Zapisy na wybrany turnus trwają do 30 marca. Szczegółowych informacji udziela Biuro Turystyczne PKSw Bełchatowie.

wakacje glowne (jpg) 0.10mb (Pobrań: 132)