Czwartek 25 kwietnia 2024

Zapraszamy na zaduszkową podróż z piosenką

Koncert piosenek znanych artystów, których już nie ma wśród nas, jest wyjątkową propozycją na listopadowy wieczór w najbliższą niedzielę (5.11). Na estradzie w Gigantach Mocy wystąpią młodzi i zdolni bełchatowianie, laureaci festiwalów, konkursów wokalnych i uczestnicy popularnych programów telewizyjnych. Wstęp na koncert jest bezpłatny. Patronuje mu Waldemar Wyczachowski, starosta bełchatowski.
koncert glowne
„Zaduszkowa podróż z piosenką” będzie już trzecim koncertem w cyklu koncertów listopadowych po „Zaduszkowym wspomnieniu” w 2013 roku i „Sentymentalnej podróży z piosenką” w 2015 roku. Wokaliści i muzycy z naszego powiatu zaprezentują utwory z repertuaru polskich i zagranicznych artystów, którzy już odeszli: Anny German, Anny Jantar, Ireny Jarockiej, Czesława Niemena, Marka Grechuty, Zbigniewa Wodeckiego, Andrzeja Zauchy, Patricka Swayze, Whitney Houston, George’a Michaela, Michaela Jacksona, Arethy Franklin, Prince’a, Franka Sinatry, Joe Coockera, Edith Piaf, Roy’a Orbisona czy Elvisa Presleya.

Wystąpią młodzi i zdolni bełchatowianie, laureaci festiwalów, konkursów wokalnych i uczestnicy popularnych programów telewizyjnych: Martyna Jaworska-Chodak, Weronika Pochopień, Anna Serafińska, Anna Zimna, Weronika Kępa, Maria Rozpara, Amelia Biniecka, Karolina Zasada, Aleksandra Szurgot, Aleksandra Rutkowska, Paulina Ceglińska, Karolina Czaińska-Kuroń, Agata Koźbiał, Paweł Bauer, Andrzej Madej i Piotr Stobiecki.

Wszystkie utwory zostaną zaprezentowane publiczności „na żywo” w aranżacjach muzycznych zespołu BEAT w składzie: Katarzyna Jurczyk-Zawada, Michał Zawada, Mariusz Retkiewicz, Karolina Czaińska-Kuroń, Maksym Kuroń, Marcin Rybiałek. Gościnnie zagrają: Patryk Siewiera oraz sekcja dęta bandu w składzie: Marek Pęcina, Robert Cegliński, Katarzyna Jurczyk –Zawada, Michał Pal, Adam Ciesielczyk.

Warto w ten wieczór, 5 listopada, wybrać się do Miejskiego Centrum Kultury Giganty Mocy w Bełchatowie i posłuchać szlagierów sceny polskiej i zagranicznej. Pomysłodawcami koncertu są Ewa i Ireneusz Kępowie.
koncert glowne (jpg) 0.03mb (Pobrań: 95)