• W związku z problemami technicznymi dostawcy usług telefonicznych dla starostwa uruchomione zostały nowe numery tel. do urzędu: 508252849,  603636766. Za utrudnienia przepraszamy. . ∗
Sobota 20 paździenika 2018

Zaproszenie na koncert "Ogrody Pana"

Czy wydarzenie związane z wiarą może być pełne życia i radości? Czy spotkanie z żywym Bogiem może być przepełnione entuzjazmem? Czy tęsknisz za modlitwą, w której serce odczuwa obecność Boga?
Jeśli chcesz, żeby to pragnienie się spełniło to zapraszamy na niezwykłe wydarzenie jakim będzie KONCERT UWIELBIENIA ,,OGRODY PANA” w wykonaniu Zespołu Muzycznego ,,Syjon”.
6 października o godz.19 w Parafii pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Bełchatowie odbędzie się to piękne muzyczne widowisko, które jednocześnie będzie wspaniałym przeżyciem duchowym.
Specyfiką tego koncertu będzie modlitwa muzyką i śpiewem.
Zespół Muzyczny ,,SYJON” pragnie pokazać, jak piękna może być muzyka inspirowana Duchem Świętym, jak można przy niej się modlić, odnajdując jednocześnie swoją godność i miejsce w Bożym planie zabawienia.
Podczas Koncertu będziemy dziękować Panu Bogu za 100 lecie odzyskania Niepodległości, za Jubileusz 125 lecia Parafii pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Bełchatowie oraz za 125 lat pielgrzymowania przed tron Matki Bożej.
Gospodarzem Koncertu jest ks. Dziekan Zbigniew Zgoda.
Patronatem Honorowym objął to wydarzenie Starosta Bełchatowski  Waldemar Wyczachowski.
Organizatorem Koncertu jest Bełchatowskie Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Chrześcijańskiej
,,SYJON”.
Koncert poprowadzi zespół muzyczny ,,SYJON”.
Koncert potrwa ok. 1,5h i zakończy się Apelem Jasnogórskim.

Przyjdź z nami uwielbiać Jezusa!
WSZYSTKICH SERDECZNIE ZAPRASZAMY!