Czwartek 18 kwietnia 2024

Zarząd przedstawi radnym sprawozdanie

8 lipca obradować będzie Rada Powiatu w Bełchatowie, a Zarząd Powiatu w Bełchatowie przedstawi sprawozdanie z wykonania budżetu w roku 2019 oraz „Raport o stanie powiatu bełchatowskiego za rok 2019”.
DSC_0010
Do jednych z najważniejszych punktów należeć będą: udzielenie Zarządowi Powiatu w Bełchatowie wotum zaufania,sprawozdanie finansowe za 2019 rok, a także udzielenie absolutorium Zarządowi Powiatu z tytułu wykonania budżetu za 2019 rok.  Obrady będzie można śledzić „na żywo”w internecie. Sesja Rady Powiatu
Proponowany porządek obrad:
1. Otwarcie sesji.
2. Przyjęcie protokołu XIX sesji z dnia 29 maja 2020 r.
3. Rozpatrzenie raportu o stanie powiatu.
4. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie udzielenia Zarządowi Powiatu  w Bełchatowie wotum zaufania.
5. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego za 2019 rok.
6. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie udzielenia Zarządowi Powiatu w Bełchatowie absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2019 rok.
7. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Bełchatowskiego na lata 2020-2032.
8. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany budżetu Powiatu na 2020 rok.
9. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie przekazania skargi.
10. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie rozpatrzenia petycji dotyczącej oferty Ośrodka Sportu i Rekreacji „Wawrzkowizna”.
11. Ocena stanu bezpieczeństwa sanitarnego powiatu bełchatowskiego za 2019 rok.
12. Informacje Starosty o pracy Zarządu w okresie międzysesyjnym.
13. Wnioski i oświadczenia radnych.
14. Inne tematy.
15. Zamknięcie obrad.