Środa 24 kwietnia 2024

Zbiórka rzeczy dla dzieci z Litwy

Trwa zbiórka darów dla dzieci z Rejonu Solecznickiego na Litwie, partnerskiego regionu powiatu bełchatowskiego. Darczyńcy przekazują nowe ubrania, artykuły szkolne i zabawki. Zachęcamy do przyłączenia się do tej akcji, dzięki której Boże Narodzenie będzie w wielu litewskich rodzinach naprawdę radosne.
Zbiórkę darów organizują bełchatowskie starostwo i Regionalna Izba Gospodarcza. Rzeczy można przynosić do siedziby RIG przy ul. Pabianickiej 34 w Bełchatowie. Obdarowanymi będą dzieci z niezamożnych rodzin z partnerskiego Regionu Solecznickiego na Litwie. Z pewnością ucieszą je nowe ubrania, plecaki, buty, zabawki czy artykuły szkolne. Zbiórka potrwa jeszcze dwa tygodnie, tj. do 15 listopada. Dary pojadą do Solecznik przed świętami Bożego Narodzenia.

Informacje: 44 635 86 42 – Zespół ds. Promocji w starostwie, 516 151 710 - Regionalna Izba Gospodarcza.