Komunikat
  • W związku z problemami technicznymi dostawcy usług telefonicznych dla starostwa uruchomione zostały nowe numery tel. do urzędu: 508252849,  603636766. Za utrudnienia przepraszamy. . ∗
Sobota 21 lipca 2018

Zmiany personalne w radzie powiatu

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 1 =
Iwona Kowalska, Krzysztof Jewgiejuk i Szczepan Chrzęst pełnią w radzie powiatu nowe funkcje, o których zadecydowali radni na sesji 27 września.
zdjęcie
Do dwuosobowego prezydium rady, tj. przewodniczącego Karola Orymusa i wiceprzewodniczącego Damiana Nowaka dołączyła jako wiceprzewodnicząca Iwona Kowalska. Za kandydaturą radnej Prawa i Sprawiedliwości głosowało dwanaście osób, jedenaście jej nie poparło.

Radni wybrali powierzyli Szczepanowi Chrzęstowi funkcję przewodniczącego komisji rewizyjnej szesnastoma głosami „za”, trzema „przeciw” i czterema „wstrzymującymi się”. To stanowisko nie miało obsady po tym, jako wybrany na przewodniczącego RP Karol Orymus, zrezygnował z kierowania komisją.

Również nowego szefa ma komisja rolnictwa i ochrony środowiska. Został nim Krzysztof Jewgiejuk. Jego kandydaturę poparło 13 osób. Dwie były przeciwne, a cztery nie wypowiedziały się.
A.Zawodzińska
Starostwo Powiatowe w Bełchatowie
← powrót