Piątek 29 marca 2024

Znajdź pracę, szkołę lub poradę zawodową na targach

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie we współpracy z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 i Młodzieżowym Centrum Kariery OHP w Bełchatowie zapraszają 19 kwietnia na I Bełchatowskie Targi Edukacji i Pracy. Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawuje starosta bełchatowski Waldemar Wyczachowski.
1
Dla odwiedzających targi przygotowano m.in. oferty szkół wyższych i policealnych z różnych regionów Polski, oferty pracy lokalnych pracodawców, oferty pracy agencji zatrudnienia, oferty pracy za granicą (sieci Eures), konsultacje z doradcą zawodowym, pośrednikiem pracy. Przyjść może każdy: uczeń czy student, bezrobotny lub osoba chcąca zmienić pracę czy poszukująca dodatkowego zatrudnienia. Targi odbędą się w ZSP nr 4 (ul. Czapliniecka 98). Będą otwarte od godz.10 do 13.
Krzysztof Borowski
Rzecznik prasowy