Czwartek 25 kwietnia 2024

Znana aktorka z wizytą w MiPBP

14 grudnia br. o godz. 18:00 w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Bełchatowie odbędzie się spotkanie z Emilią Krakowską – aktorką teatralną, telewizyjną, estradową.
główne krakowska
O sobie mówi, że jest poznanianką z urodzenia, ale warszawianką z wyboru. Jest znana i ceniona za stworzenie niepowtarzalnych ról m.in. Jagny w ekranizacji „Chłopów” czy Gabrieli z „Na dobre i na złe”. Grała w warszawskich teatrach: Powszechnym, Narodowym, Współczesnym i Rozmaitości, przekonując do swojego talentu nie tylko publiczność, ale również reżyserów i krytyków.
Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość zakupu książki – biografii aktorki pt. „Aktorzyca” wraz z jej autografem.
Żródło:MiPBP