Komunikat
  • Informujemy, że w związku z remontem sieci teleinformatycznej oraz remontem pomieszczeń Wydziału Geodezji, Kartografii i Katastru, Referat ds. Ewidencji gruntów i budynków od 22 czerwca 2017 r. zostaje przeniesiony na I piętro w budynku głównym starostwa . Zadania realizowane przez Referat, a obejmujące w szczególności aktualizację i udzielanie informacji z ewidencji gruntów i budynków , w tym wydawanie wypisów i wyrysów odbywać się będzie w pokoju nr 100. ∗
Czwartek 17 sierpnia 2017

Antoni Owczarek

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 8 =
Antoni Owczarek działalność społeczną rozpoczął na początku lat 90-tych. W 1998 został członkiem założycielem RSSK w Bełchatowie. Od czerwca 1999 roku zaczął pełnić funkcję Prezesa i stanowisko to piastuje do dziś. Jest pomysłodawcą wielu imprez mających swoje miejsce w kalendarzu miasta i powiatu: Regionalnych Marszy Szlakiem Powstania Styczniowego, Złazów Łękawiaków, Przeglądu Orkiestr Dętych, Regionalnych Obchodów Rocznicy Zbrodni Katyńskiej, Rocznice Bitwy Warszawskiej, Dzień Wojska Polskiego oraz Regionalny Przegląd Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej. 

Zainicjował również wypoczynek wakacyjny dzieci z gmin Powiatu Bełchatowskiego oraz dzieci polonijnych. W 2001 roku Prezydent RP odznaczył go "Brązowym Krzyżem Zasługi" za ochronę dziedzictwa narodowego oraz działalność społeczną, a w 2009 roku "Srebrnym Krzyżem Zasługi".