Komunikat
  • W związku z problemami technicznymi dostawcy usług telefonicznych dla starostwa uruchomione zostały nowe numery tel. do urzędu: 508252849,  603636766. Za utrudnienia przepraszamy. . ∗
Środa 21 listopada 2018

Antoni Owczarek

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 3 =
Antoni Owczarek działalność społeczną rozpoczął na początku lat 90-tych. W 1998 został członkiem założycielem RSSK w Bełchatowie. Od czerwca 1999 roku zaczął pełnić funkcję Prezesa i stanowisko to piastuje do dziś. Jest pomysłodawcą wielu imprez mających swoje miejsce w kalendarzu miasta i powiatu: Regionalnych Marszy Szlakiem Powstania Styczniowego, Złazów Łękawiaków, Przeglądu Orkiestr Dętych, Regionalnych Obchodów Rocznicy Zbrodni Katyńskiej, Rocznice Bitwy Warszawskiej, Dzień Wojska Polskiego oraz Regionalny Przegląd Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej. 

Zainicjował również wypoczynek wakacyjny dzieci z gmin Powiatu Bełchatowskiego oraz dzieci polonijnych. W 2001 roku Prezydent RP odznaczył go "Brązowym Krzyżem Zasługi" za ochronę dziedzictwa narodowego oraz działalność społeczną, a w 2009 roku "Srebrnym Krzyżem Zasługi".