Komunikat
  • Informujemy, że w związku z remontem sieci teleinformatycznej oraz remontem pomieszczeń Wydziału Geodezji, Kartografii i Katastru, Referat ds. Ewidencji gruntów i budynków od 22 czerwca 2017 r. zostaje przeniesiony na I piętro w budynku głównym starostwa . Zadania realizowane przez Referat, a obejmujące w szczególności aktualizację i udzielanie informacji z ewidencji gruntów i budynków , w tym wydawanie wypisów i wyrysów odbywać się będzie w pokoju nr 100. ∗
Czwartek 17 sierpnia 2017

Eugeniusz Bilkowski

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 6 =
Eugeniusz Bilkowski pracował w Elektrowni Bełchatów od początku jej istnienia, czyli od roku 1975, na różnych ważnych stanowiskach. Od 1999 r. aż do 2009 r., kiedy to przeszedł na emeryturę, był I Wiceprezesem Zarządu - Dyrektorem Technicznym. W latach 2006-2007, w okresie po śmierci byłego prezesa elektrowni, pana Edwarda Najgebauera do czasu wyboru nowego prezesa, pana Krzysztofa Domagały, kierował Elektrownią. To czas jakże ważny w jej, Elektrowni, rozwoju.

Pod kierownictwem Pana Eugeniusza Bilkowskiego dokonana została techniczna, proekologiczna modernizacja Elektrowni Bełchatów, która spełnia dzisiaj wszystkie normy ekologiczne Unii Europejskiej.