Komunikat
  • Informujemy, że w związku z remontem sieci teleinformatycznej oraz remontem pomieszczeń Wydziału Geodezji, Kartografii i Katastru, Referat ds. Ewidencji gruntów i budynków od 22 czerwca 2017 r. zostaje przeniesiony na I piętro w budynku głównym starostwa . Zadania realizowane przez Referat, a obejmujące w szczególności aktualizację i udzielanie informacji z ewidencji gruntów i budynków , w tym wydawanie wypisów i wyrysów odbywać się będzie w pokoju nr 100. ∗
Piątek 28 lipca 2017

Sławomir Stemplewski

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 3 =
Sławomir Stemplewski rozpoczął pracę w 1983 roku w Komendzie Rejonowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim. W 1988 roku dzięki jego staraniom o rozpoczęto budowę nowej strażnicy, którą oddano do użytku w tym samym roku. Po wprowadzeniu reformy administracyjnej w 1999 roku został powołany na Stanowisko Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Bełchatowie. Podczas pełnienia służby przykładał dużą wagę do dobrej współpracy z samorządami, jak również aktywnie uczestniczył w sprawach ważnych dla społeczności lokalnych.
W 2001 roku za działalność zawodową i społeczną został odznaczony "Srebrnym Krzyżem Zasługi", w 2005 roku Złotą Odznaką "Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej", a w 2009 roku Medalem Srebrnym "Za Długoletnią Służbę", Brązowym Medalem "Za Zasługi dla Obronności Kraju".