Komunikat
  • Informujemy, że w związku z remontem sieci teleinformatycznej oraz remontem pomieszczeń Wydziału Geodezji, Kartografii i Katastru, Referat ds. Ewidencji gruntów i budynków od 22 czerwca 2017 r. zostaje przeniesiony na I piętro w budynku głównym starostwa . Zadania realizowane przez Referat, a obejmujące w szczególności aktualizację i udzielanie informacji z ewidencji gruntów i budynków , w tym wydawanie wypisów i wyrysów odbywać się będzie w pokoju nr 100. ∗
Piątek 28 lipca 2017

Tomasz Trawiński

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 1 =
Tomasz Trawiński od ponad 50 lat działa na rzecz regionu bełchatowskiego. Od 1936 roku jest członkiem Związku Strzeleckiego "Strzelec". Na początku lat 90-tych pomagał reaktywować bełchatowską jednostkę. Jest członkiem Stowarzyszenia Przyjaciół Bełchatowa, Regionalnego Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego. Jest reprezentantem tradycji niepodległościowej, człowiekiem oddanym służbie naszego regionu. 

Odznaczony został min. "Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski", "Srebrnym Krzyżem Zasługi", Medalem "Pro Memoria", Srebrnym Medalem "Za Zasługi dla Obronności Kraju", odznaką "Zasłużony Działacz Ruchu Społecznego, "Rogatywką Porucznika Apoloniusza Zawilskiego". 

Od 2005 roku jest Honorowym Obywatelem Bełchatowa, w 2009 roku otrzymał "Nagrodę Starosty Bełchatowskiego" za całokształt działalności na rzecz upowszechniania i ochrony kultury.