Komunikat
  • Informujemy, że w związku z remontem sieci teleinformatycznej oraz remontem pomieszczeń Wydziału Geodezji, Kartografii i Katastru, Referat ds. Ewidencji gruntów i budynków od 22 czerwca 2017 r. zostaje przeniesiony na I piętro w budynku głównym starostwa . Zadania realizowane przez Referat, a obejmujące w szczególności aktualizację i udzielanie informacji z ewidencji gruntów i budynków , w tym wydawanie wypisów i wyrysów odbywać się będzie w pokoju nr 100. ∗
Sobota 19 sierpnia 2017

Park linowy w Ośrodku Sportu i Rekreacji Wawrzkowizna

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 6 =
Forma napowietrznego trekkingu, którego podstawą są przejścia między drzewami na wiszących linach, balansujących pomostach czy wolnym ślizgu na stalowej linie.  Liczy ponad 500 metrów, obejmuje 13 etapów, w tym dwa zjazdy Tyrolskie - jeden o długości 50, drugi ponad 200 metrów (nad kąpieliskiem i zbiornikiem wodnym).

Szacowany czas przejścia trasy to około 45 minut. Nad bezpieczeństwem użytkowników czuwa wyszkolona obsługa parku. Trasę można pokonać samodzielnie, bądź z instruktorem. 

Każdy uczestnik wyposażony jest w atestowany i profesjonalny sprzęt asekuracyjny, a przed wejściem na trasę przechodzi obowiązkowe szkolenie w zakresie asekuracji i poruszania się po trasie parku.