• Informujemy, że w związku z remontem sieci teleinformatycznej oraz remontem pomieszczeń Wydziału Geodezji, Kartografii i Katastru, Referat ds. Ewidencji gruntów i budynków od 22 czerwca 2017 r. zostaje przeniesiony na I piętro w budynku głównym starostwa . Zadania realizowane przez Referat, a obejmujące w szczególności aktualizację i udzielanie informacji z ewidencji gruntów i budynków , w tym wydawanie wypisów i wyrysów odbywać się będzie w pokoju nr 100. ∗
Sobota 19 sierpnia 2017

Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie

To nowoczesny zespół obiektów sportowo-rekreacyjnych, usytuowanych przy ul. Czaplinieckiej 96, w skład których wchodzą: sztuczne lodowisko (w okresie zimowym do dyspozycji jazda na łyżwach, hokej i curling, w okresie letnim na nawierzchni syntetycznej funkcjonują dwa korty do tenisa ziemnego, boisko do koszykówki i do piłki ręcznej, boisko do siatkówki i do badmintona oraz stanowiska do tenisa stołowego. Obiekt posiada szatnie wraz z zapleczem oraz wypożyczalnię sprzętu sportowego; kryta pływalnia; sala gimnastyczna; boisko sportowe ze sztuczną nawierzchnią; pomieszczenia biurowe w budynku będącym w trwałym zarządzie Centrum Kształcenia Praktycznego w Bełchatowie.

Oficjalna strona Powiatowego Centrum Sportu w Bełchatowie: