Komunikat
  • Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
Wtorek 26 września 2023

Dyżury aptek

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 4 =
Dyżury aptek na terenie powiatu bełchatowskiego


Uprzejmie informujemy, że w związku z nagłą nieobecnością Personelu w dniu 12.09.23 oraz 14.09.23 Apteka „Dbam o zdrowie" mieszcząca się w Kleszczowie przy ul. Sportowej 53  będzie czynna dla Pacjentów w godzinach: 8.00-16.00 .


Dyżury aptek znajdują się w załączniku.


Informacja o testach antygenowych w aptekach
Wydział Zdrowia Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi  informuje, że od 27 stycznia 2022 roku istnieje możliwość wykonania bezpłatnego testu antygenowego na obecność SARS-CoV-19 w aptece. Lista aptek biorących udział w programie jest na bieżąco aktualizowana i zamieszczana na stronie https://pacjent.gov.pl/aktualnosc/test-w-mobilnym-punkcie-pobran#apteki .Test jest opłacany przez Narodowy Fundusz Zdrowia i nie jest na niego potrzebne skierowanie. Nie ma ograniczenia liczby testów, które mogą być wykonane u jednej osoby. Badanie przeprowadzi farmaceuta - pobierze wymaz z nosogardzieli, wykona test i przedstawi wynik na miejscu. Wynik będzie również dostępny systemie. Pacjent otrzyma go SMS-em lub przez Internetowe Konto Pacjenta.
apteki rozkład godzin pracy aktualny pdf-1 (pdf) 0.60mb (pobrań: 176)