Poniedziałek 27 czerwca 2022

główny wirus
Podstawowe środki ochronne przeciwko nowemu koronawirusowi wywołującemu chorobę COVID-19.
pfron2
Mając na względzie zdrowie osób niepełnosprawnych Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zwrócił się z prośbą o zawieszenie zajęć prowadzonych w Warsztatach Terapii Zajęciowej. Pismo w tej sprawie skierował do wszystkich wojewodów prezes zarządu PFRON Krzysztof Michałkiewicz.
kwarantanna
W związku z prewencją zagrożenia epidemiologicznego prosimy mieszkańców powiatu bełchatowskiego o korzystanie z możliwości pozyskiwania informacji czy załatwiania spraw w starostwie drogą telefoniczną lub elektroniczną. Odpowiedzialne zachowanie nas wszystkich, w tym dostosowanie się do zasad higieny i bezpieczeństwa, z pewnością wesprze walkę z wirusem i powstrzyma jego rozprzestrzenianie się.
pusta klasa
Jak poinformowało Ministerstwo Edukacji Narodowej od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. Ta decyzja MEN wynika z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.