Komunikat
  • Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
Środa 12 czerwca 2024

glowne m
Laureaci konkursu na „Najpiękniejszy taras, balkon i przestrzeń osiedlowa powiatu bełchatowskiego” odebrali dziś swoje nagrody, którymi są vouchery na zakupy u partnera przedsięwzięcia, którym jest market Brico Marche w Bełchatowie. Pula opiewa łącznie na 8000 złotych. Symboliczne czeki wręczyli Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr i Mateusz Drzewosz, kierownik marketu Brico Marche.
glowne
Konkurs na najpiękniejszy taras, balkon i przestrzeń osiedlową w powiecie bełchatowskim zakończony. Komisja konkursowa, której przewodniczyła Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr, wybrała miejsca, które zasłużyły na tytuł „najpiękniejsze” w tegorocznej edycji konkursu. Do bełchatowskiego starostwa wpłynęło prawie pięćdziesiąt zgłoszeń. Laureaci otrzymają w nagrodę vouchery na zakupy u partnera przedsięwzięcia, którym jest market Brico Marche w Bełchatowie. Pula opiewa łącznie na 8000 złotych.
balkony glowne
Po raz kolejny mieszkańcy powiatu będą mogli pochwalić się swymi balkonami i tarasami w konkursie organizowanym przez Starostę Bełchatowskiego Dorotę Pędziwiatr. Partnerem konkursu jest firma Brico Marche. W tym roku rywalizację rozszerzono o przestrzeń osiedlową. Pula nagród to 8 tys zł.
główne
Ponad 250 zdjęć nadesłali uczestnicy konkursu na „Najpiękniejszy balkon i taras Powiatu Bełchatowskiego” zorganizowany przez Starostę Bełchatowskiego Dorotę Pędziwiatr i bełchatowski market Leroy Merlin. Właściciele 21 tarasów i 16 balkonów poznali dzisiaj decyzję jury.
Zdjęcie_nr4_Monika Karbowniczak
Jeszcze tylko 3 tygodnie trwa konkurs Starosty Bełchatowskiego na najpiękniejsze balkony i tarasy w powiecie. Zasady udziału w przedsięwzięciu są bardzo proste. Wystarczy w pięciu ujęciach sfotografować balkon czy taras i przesłać zdjęcia do bełchatowskiego starostwa. Wartość nagród dla laureatów wynosi łącznie 5 500 zł. Partnerem konkursu jest market Leroy Merlin.
główne1
Do 31 sierpnia trwa konkurs Starosty Bełchatowskiego i marketu Leroy Merlin na najpiękniejsze balkony i tarasy w powiecie bełchatowskim. Pierwsze zgłoszenia wpłynęły w czerwcu. Wartość nagród dla laureatów wynosi łącznie 5 500 zł.
Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu na najpiękniejszy balkon lub taras.

Ubiegłoroczny konkurs pobił rekord popularności, zgłosiło się do niego osiemdziesiąt osób. Czy w tym roku mieszkańców także skuszą nagrody i możliwość pochwalenia się oazami spokoju i relaksu w swoich domach czy mieszkaniach? Zasady udziału w tej inicjatywie są proste: do 31 sierpnia br. należy przesyłać pocztą tradycyjną lub elektroniczną zdjęcia swoich aranżacji. Będą one oceniane w dwóch kategoriach: tarasy, balkony. Komisja konkursowa, której przewodniczą Dorota Pędziwiatr, Starosta Bełchatowski i Mariusz Banasiak, dyrektor Marketu Leroy Merlin w Bełchatowie, partner konkursu, wskaże laureatów i podzieli nagrody o łącznej wartości 5 500 zł.
główne
Ponad 430 zdjęć nadesłali uczestnicy konkursu na „Najpiękniejszy balkon i taras Powiatu Bełchatowskiego” zorganizowany przez Starostę Bełchatowskiego Dorotę Pędziwiatr i bełchatowski market Leroy Merlin. Właściciele 37 tarasów i 43 balkonów poznali dzisiaj decyzję jury.
Ponad 430 zdjęć nadesłali uczestnicy konkursu na „Najpiękniejszy balkon i taras Powiatu Bełchatowskiego” zorganizowany przez Starostę Bełchatowskiego Dorotę Pędziwiatr i bełchatowski market Leroy Merlin.
glowne
Balkony i tarasy walczą w tym roku o tytuł tego najpiękniejszego w powiecie. W konkursie już bierze udział kilka miejsc, m.in. z osiedli Przytorze, Okrzei i Dolnośląskiego w Bełchatowie oraz miejscowości Teresin w gminie Drużbice. Na zgłoszenia do konkursu czekamy do 31 lipca.