Komunikat
  • Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
Środa 19 czerwca 2024

glowne balkony
Pani Renata z Bełchatowa jest pierwszą uczestniczką konkursu na najpiękniejszy balkon w powiecie. Zdjęcia balkonów lub tarasów można przysyłać do końca lipca i walczyć o wartościowe nagrody. Konkurs organizują bełchatowskie starostwo i market Leroy Merlin w Bełchatowie.
Właścicieli mieszkań i posesji zapraszamy do udziału w konkursie na najpiękniejszy taras i balkon. Podobnie jak w roku ubiegłym, kiedy wybieraliśmy najpiękniejszą posesję w powiecie, przedsięwzięcie konkursowe współorganizuje z bełchatowskim starostwem market Leroy Merlin. Wartościowe nagrody czekają.
 
 
główne
W piątek,  20 września odbył się w siedzibie fundatora głównej nagrody, markecie Leroy Merlin finał konkursu na najpiękniejszą posesję w powiecie bełchatowskim. Przypomnijmy, konkurs ogłoszony pod koniec czerwca przez Starostę Bełchatowskiego Dorotę Pędziwiatr trwał kilka tygodni. W tym czasie mieszkańcy sami zgłaszali swoje posesje do rywalizacji. W sierpniu odwiedziła je kilkuosobowa komisja konkursowa. 
posesja
Zakończył się pierwszy etap konkursu na „Najpiękniejszą posesję powiatu bełchatowskiego”, w którym właściciele zgłaszali swoje posesje do tej wyjątkowej rywalizacji. Komisja powołana przez Dorotę Pędziwiatr, starostę bełchatowskiego, inicjatora i głównego organizatora konkursu, odwiedzi niebawem wskazane miejsca, by ocenić ich estetykę. Partnerem starostwa w przedsięwzięciu jest bełchatowski Leroy Merlin.
główne
Mieszkańcy powiatu bełchatowskiego mogą zgłaszać swoje posesje na konkurs, który wyłoni tę najpiękniejszą. Na laureatów czekają wartościowe nagrody. Partnerem bełchatowskiego starostwa w tej inicjatywie jest Leroy Merlin.