Niedziela 19 września 2021

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu na najpiękniejszy balkon lub taras.

Ubiegłoroczny konkurs pobił rekord popularności, zgłosiło się do niego osiemdziesiąt osób. Czy w tym roku mieszkańców także skuszą nagrody i możliwość pochwalenia się oazami spokoju i relaksu w swoich domach czy mieszkaniach? Zasady udziału w tej inicjatywie są proste: do 31 sierpnia br. należy przesyłać pocztą tradycyjną lub elektroniczną zdjęcia swoich aranżacji. Będą one oceniane w dwóch kategoriach: tarasy, balkony. Komisja konkursowa, której przewodniczą Dorota Pędziwiatr, Starosta Bełchatowski i Mariusz Banasiak, dyrektor Marketu Leroy Merlin w Bełchatowie, partner konkursu, wskaże laureatów i podzieli nagrody o łącznej wartości 5 500 zł.
główne
Ponad 430 zdjęć nadesłali uczestnicy konkursu na „Najpiękniejszy balkon i taras Powiatu Bełchatowskiego” zorganizowany przez Starostę Bełchatowskiego Dorotę Pędziwiatr i bełchatowski market Leroy Merlin. Właściciele 37 tarasów i 43 balkonów poznali dzisiaj decyzję jury.
glowne
Balkony i tarasy walczą w tym roku o tytuł tego najpiękniejszego w powiecie. W konkursie już bierze udział kilka miejsc, m.in. z osiedli Przytorze, Okrzei i Dolnośląskiego w Bełchatowie oraz miejscowości Teresin w gminie Drużbice. Na zgłoszenia do konkursu czekamy do 31 lipca.
glowne balkony
Pani Renata z Bełchatowa jest pierwszą uczestniczką konkursu na najpiękniejszy balkon w powiecie. Zdjęcia balkonów lub tarasów można przysyłać do końca lipca i walczyć o wartościowe nagrody. Konkurs organizują bełchatowskie starostwo i market Leroy Merlin w Bełchatowie.
Właścicieli mieszkań i posesji zapraszamy do udziału w konkursie na najpiękniejszy taras i balkon. Podobnie jak w roku ubiegłym, kiedy wybieraliśmy najpiękniejszą posesję w powiecie, przedsięwzięcie konkursowe współorganizuje z bełchatowskim starostwem market Leroy Merlin. Wartościowe nagrody czekają.

główne
W piątek,  20 września odbył się w siedzibie fundatora głównej nagrody, markecie Leroy Merlin finał konkursu na najpiękniejszą posesję w powiecie bełchatowskim. Przypomnijmy, konkurs ogłoszony pod koniec czerwca przez Starostę Bełchatowskiego Dorotę Pędziwiatr trwał kilka tygodni. W tym czasie mieszkańcy sami zgłaszali swoje posesje do rywalizacji. W sierpniu odwiedziła je kilkuosobowa komisja konkursowa.
posesja
Zakończył się pierwszy etap konkursu na „Najpiękniejszą posesję powiatu bełchatowskiego”, w którym właściciele zgłaszali swoje posesje do tej wyjątkowej rywalizacji. Komisja powołana przez Dorotę Pędziwiatr, starostę bełchatowskiego, inicjatora i głównego organizatora konkursu, odwiedzi niebawem wskazane miejsca, by ocenić ich estetykę. Partnerem starostwa w przedsięwzięciu jest bełchatowski Leroy Merlin.
główne
Mieszkańcy powiatu bełchatowskiego mogą zgłaszać swoje posesje na konkurs, który wyłoni tę najpiękniejszą. Na laureatów czekają wartościowe nagrody. Partnerem bełchatowskiego starostwa w tej inicjatywie jest Leroy Merlin.