Czwartek 06 paździenika 2022

balkony glowne
Po raz kolejny mieszkańcy powiatu będą mogli pochwalić się swymi balkonami i tarasami w konkursie organizowanym przez Starostę Bełchatowskiego Dorotę Pędziwiatr. Partnerem konkursu jest firma Brico Marche. W tym roku rywalizację rozszerzono o przestrzeń osiedlową. Pula nagród to 8 tys zł.
główne
Ponad 250 zdjęć nadesłali uczestnicy konkursu na „Najpiękniejszy balkon i taras Powiatu Bełchatowskiego” zorganizowany przez Starostę Bełchatowskiego Dorotę Pędziwiatr i bełchatowski market Leroy Merlin. Właściciele 21 tarasów i 16 balkonów poznali dzisiaj decyzję jury.
Zdjęcie_nr4_Monika Karbowniczak
Jeszcze tylko 3 tygodnie trwa konkurs Starosty Bełchatowskiego na najpiękniejsze balkony i tarasy w powiecie. Zasady udziału w przedsięwzięciu są bardzo proste. Wystarczy w pięciu ujęciach sfotografować balkon czy taras i przesłać zdjęcia do bełchatowskiego starostwa. Wartość nagród dla laureatów wynosi łącznie 5 500 zł. Partnerem konkursu jest market Leroy Merlin.
główne1
Do 31 sierpnia trwa konkurs Starosty Bełchatowskiego i marketu Leroy Merlin na najpiękniejsze balkony i tarasy w powiecie bełchatowskim. Pierwsze zgłoszenia wpłynęły w czerwcu. Wartość nagród dla laureatów wynosi łącznie 5 500 zł.
Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu na najpiękniejszy balkon lub taras.

Ubiegłoroczny konkurs pobił rekord popularności, zgłosiło się do niego osiemdziesiąt osób. Czy w tym roku mieszkańców także skuszą nagrody i możliwość pochwalenia się oazami spokoju i relaksu w swoich domach czy mieszkaniach? Zasady udziału w tej inicjatywie są proste: do 31 sierpnia br. należy przesyłać pocztą tradycyjną lub elektroniczną zdjęcia swoich aranżacji. Będą one oceniane w dwóch kategoriach: tarasy, balkony. Komisja konkursowa, której przewodniczą Dorota Pędziwiatr, Starosta Bełchatowski i Mariusz Banasiak, dyrektor Marketu Leroy Merlin w Bełchatowie, partner konkursu, wskaże laureatów i podzieli nagrody o łącznej wartości 5 500 zł.
główne
Ponad 430 zdjęć nadesłali uczestnicy konkursu na „Najpiękniejszy balkon i taras Powiatu Bełchatowskiego” zorganizowany przez Starostę Bełchatowskiego Dorotę Pędziwiatr i bełchatowski market Leroy Merlin. Właściciele 37 tarasów i 43 balkonów poznali dzisiaj decyzję jury.
glowne
Balkony i tarasy walczą w tym roku o tytuł tego najpiękniejszego w powiecie. W konkursie już bierze udział kilka miejsc, m.in. z osiedli Przytorze, Okrzei i Dolnośląskiego w Bełchatowie oraz miejscowości Teresin w gminie Drużbice. Na zgłoszenia do konkursu czekamy do 31 lipca.
glowne balkony
Pani Renata z Bełchatowa jest pierwszą uczestniczką konkursu na najpiękniejszy balkon w powiecie. Zdjęcia balkonów lub tarasów można przysyłać do końca lipca i walczyć o wartościowe nagrody. Konkurs organizują bełchatowskie starostwo i market Leroy Merlin w Bełchatowie.
Właścicieli mieszkań i posesji zapraszamy do udziału w konkursie na najpiękniejszy taras i balkon. Podobnie jak w roku ubiegłym, kiedy wybieraliśmy najpiękniejszą posesję w powiecie, przedsięwzięcie konkursowe współorganizuje z bełchatowskim starostwem market Leroy Merlin. Wartościowe nagrody czekają.