Piątek 19 kwietnia 2024

Konkurs ofert dla organizacji pozarządowych na realizację zadań publicznych w 2021 roku

W dniu 1 czerwca 2021 r. Zarząd Powiatu w Bełchatowie podjął uchwały w sprawie ogłoszenia otwartych konkursów ofert na zlecenie realizacji zadań publicznych organizacjom pozarządowym w 2021 roku.
W dniu 1 czerwca 2021 r. Zarząd Powiatu w Bełchatowie podjął uchwały w sprawie ogłoszenia otwartych konkursów ofert na zlecenie realizacji zadań publicznych organizacjom pozarządowym w 2021 roku w zakresie:

- pomocy społecznej, w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywania szans tych rodzin i osób,
- ochrony i promocji zdrowia,
- wspierania i upowszechniania kultury fizycznej,
- kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego,
- podtrzymywania i upowszechniania tradycji narodowej, pielęgnowania polskości oraz rozwoju świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej.

Ogłoszenia o otwartych konkursach ofert wskazują, oprócz zakresu zadań zlecanych organizacjom wraz z kwotami przeznaczonymi na ich realizację, zasady przyznawania dotacji, termin i warunki realizacji zadania oraz składania ofert, a także termin, tryb i kryteria stosowane przy dokonywaniu wyboru oferty.

Pełna treść ogłoszeń znajduje się na stronie internetowej powiatu w zakładce „Organizacje pozarządowe” oraz w Biuletynie Informacji Publicznej i na tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Bełchatowie przy ul. Pabianickiej 17/19.
Konkurs ofert_ochrona,promocja zdrowia2021 (pdf) 4.18mb (Pobrań: 60)
Uchwala_nabor dla czlonkow komisji konkurs. (pdf) 1.05mb (Pobrań: 39)
Formularz zgloszeniowy kandydata do komisji (odt) 0.02mb (Pobrań: 66)
Konkurs ofert_kultura,sztuka,dziedzictwo (pdf) 3.64mb (Pobrań: 43)