Czwartek 25 kwietnia 2024

Informacja o rozstrzygnięciu otwartego konkursu ofert

Informacja o rozstrzygnięciu otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w 2021 roku z zakresu pomocy społecznej, w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywania szans tych rodzin i osób.
W dniu 29 czerwca 2021 roku Zarząd Powiatu w Bełchatowie podjął uchwałę nr 179/21 dotyczącą rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert i dokonania wyboru ofert na realizację zadań publicznych z zakresu pomocy społecznej, w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywania szans tych rodzin i osób dokonując wyboru następującej oferty:

Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Kuźnia Życzliwości" z/s w Szczercowie na wsparcie zadania pn. "Ja i Ty razem My – działania integrujące środowisko osób niepełnosprawnych z terenu Powiatu Bełchatowskiego" wraz
z udzieleniem dofinansowania na jego realizację w wysokości 3.600,00 zł.

SKMBT_C25321062913100 (pdf) 0.24mb (Pobrań: 53)