• Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
Sobota 24 lutego 2024

Ogłoszenie o ofercie zadania publicznego z zakresu wspierania kultury fizycznej

Zarząd Powiatu informuje, że w dniu 23.03.2023 r. wpłynęła do Starostwa Powiatowego w Bełchatowie oferta Stowarzyszenia Piłkarski Klub Seniora z/s w Bełchatowie na realizację zadania publicznego z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej pod nazwą: „Obchody jubileuszu 95-lecia piłki nożnej w Bełchatowie”. Wnioskowana kwota na realizację zadania to 8.500 zł. W terminie 7 dni od podania do publicznej wiadomości ogłoszenia o złożeniu oferty, można zgłaszać swoje uwagi dotyczące przedmiotowej oferty. Szczegóły w załączeniu.
formularz uwag (pdf) 0.16mb (Pobrań: 37)
oferta - 19a (pdf) 0.98mb (Pobrań: 35)
ogloszenie 19a (pdf) 0.34mb (Pobrań: 33)