• Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
  • W dniach 1, 3, 5, 8, 10 oraz 12 lipca Wydział Komunikacji i Dróg, Filia w Kleszczowie będzie czynny w godzinach od 8:30 do 14:30. W dniach 2, 4, 9 i 11 lipca Filia będzie nieczynna. Od 15 lipca wraca do standardowych godzin pracy. ∗
Wtorek 23 lipca 2024

Sprawozdanie z Programu Współpracy 2023

Organizacje pozarządowe są ważnym partnerem Powiatu Bełchatowskiego w realizacji jego zadań statutowych. Zarząd Powiatu Bełchatowskiego współpracuje z sektorem pozarządowym zlecając mu realizację zadań publicznych Powiatu z przekonaniem, że organizacje pozarządowe, znając potrzeby lokalne, mogą realizować je skuteczniej i efektywniej. Oprócz zlecania realizacji priorytetowych zadań publicznych Starostwo Powiatowe w Bełchatowie podejmuje również działania na rzecz wspierania rozwoju społeczeństwa obywatelskiego.
SPRAWOZDANIE z realizacji Programu Współpracy Powiatu Bełchatowskiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2023 znajduje się w załączniku.
Sprawozdanie z Programu Współpracy 2023 (odt) 0.11mb (Pobrań: 43)