29-05-2026
28 maja 2026 r. odbył się wyjątkowy wyjazd ekologiczny do "Dobronianki", będąca nagrodą dla uczestników Powiatowego Konkursu Teatralnego pt. „Teatr dla Ziemi – mali artyści dla Wielkiej Planety”.
Podczas uroczystego spotkania Wicestarosta Jolanta Pawlikowska wręczyła wszystkim laureatom dyplomy oraz pogratulowała młodym artystom zaangażowania i kreatywności w promowaniu postaw ekologicznych.
- To właśnie młode pokolenie pokazuje nam, że troska o środowisko zaczyna się od małych codziennych działań. Dzięki takim inicjatywom uczymy się, że Ziemia jest wspólnym domem, o który wszyscy powinniśmy dbać - podkreśliła Wicestarosta Jolanta Pawlikowska.
Wyjazd był nie tylko okazją do wspólnego świętowania sukcesów, ale również do integracji, odpoczynku i dobrej zabawy w miłej atmosferze.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy kolejnych artystycznych sukcesów!
- To właśnie młode pokolenie pokazuje nam, że troska o środowisko zaczyna się od małych codziennych działań. Dzięki takim inicjatywom uczymy się, że Ziemia jest wspólnym domem, o który wszyscy powinniśmy dbać - podkreśliła Wicestarosta Jolanta Pawlikowska.
Wyjazd był nie tylko okazją do wspólnego świętowania sukcesów, ale również do integracji, odpoczynku i dobrej zabawy w miłej atmosferze.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy kolejnych artystycznych sukcesów!






