Komunikat
  • Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
  • W dniach 1, 3, 5, 8, 10 oraz 12 lipca Wydział Komunikacji i Dróg, Filia w Kleszczowie będzie czynny w godzinach od 8:30 do 14:30. W dniach 2, 4, 9 i 11 lipca Filia będzie nieczynna. Od 15 lipca wraca do standardowych godzin pracy. ∗
Wtorek 23 lipca 2024

IMG_0877
Już niecały miesiąc dzieli nas od IV Forum Gospodarczego Powiatu Bełchatowskiego. Dziś Dorota Pędziwiatr, starosta bełchatowski oraz Andrzej Ratajski, prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Bełchatowie na konferencji prasowej zaprosili przedsiębiorców i mieszkańców do udziału w tym wydarzeniu.
Zdecydowana większość przedsiębiorców dobrze ocenila w ankiecie I Forum Gospodarcze Powiatu Bełchatowskiego, które odbyło się w lutym. Połowie z nich forum przyniosło praktyczne informacje. Prawie wszyscy są zainteresowani udziałem w kolejnym. Respondenci przekazali swoje sugestie i pomysły.
W czwartek, 31 marca  mija termin wypełniania ankiet na temat I Forum Gospodarczego Powiatu Bełchatowskiego. Opinia przedsiębiorców, którzy spotkali się podczas dwudniowego wydarzenia w lutym, ma pomóc w organizacji kolejnych tego typu przedsiewzięć.
Już ponad połowa podmiotów, które wzięły udział w I Forum Gospodarczym Powiatu Bełchatowskiego, wypowiedziała się na temat tego wydarzenia w anonimowej ankiecie.
Jakie wymierne korzyści przyniosło firmom I Forum Gospodarcze Powiatu Bełchatowskiego? Co było dobre, a co można zmienić w kolejnej edycji? Przedsiębiorcy mogą przekazać swoje opinie wypełniając ankietę na stronie powiatu.
O potencjale gospodarczym, jak też doświadczeniach w rozwoju biznesu opowiedzieli uczestnikom drugiego dnia bełchatowskiego forum gospodarczego  przedstawiciele powiatów partnerskich z Litwy, Ukrainy, Niemiec oraz regionów w Polsce.
Zakończyło się  I Forum Gospodarcze Powiatu Bełchatowskiego. Dużym zainteresowaniem przedsiębiorców cieszyły się tematy paneli dyskusyjnych i prezentacji oraz stoiska firm i instytucji wspierających biznes.
- Nasze forum łączy współpracę regionalną, stworzenie płaszczyzny do kontaktów biznesowych oraz uhonorowanie najlepszych w konkursie „Firma na medal” - powiedział Waldemar Wyczachowski, starosta bełchatowski podczas konferencji prasowej na temat I Forum Gospodarczego Powiatu. Wydarzenie odbędzie się 2 i 3 lutego.
I Forum Gospodarcze Powiatu Bełchatowskiego już w przyszłym tygodniu. Czekamy na firmy, które chcą wziąć udział w spotkaniach i panelach. Rejestracja zakończy się 1 lutego o godz. 12
Przedsiębiorcy z powiatu chcący uczestniczyć w I Forum Gospodarczym Powiatu Bełchatowskiego mogą zgłaszać się drogą elektroniczną. Udział w 2-dniowym wydarzeniu (2,3 lutego) jest bezpłatny. Organizuje je bełchatowskie starostwo.