Komunikat
  • Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
Środa 12 czerwca 2024

Komunikat

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 7 =

Projekt  „Nowoczesna szkoła zawodowa kluczem wejścia na lokalny rynek pracy II- kursy kwalifikacyjne dla uczniów ZSP 3 w Bełchatowie” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - Człowiek – najlepsza inwestycja -

Uwaga uczniowie zakwalifikowani  do I Etapu kursu z zakresu eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych do 1 kV „E” !!!

W związku ze zbliżającym się rozpoczęciem zajęć I Etapu kursu z zakresu eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych do 1 kV „E” realizowanego w ramach projektu pt. „Nowoczesna szkoła zawodowa kluczem wejścia na lokalny rynek pracy II- kursy kwalifikacyjne dla uczniów ZSP 3 w Bełchatowie”, informujemy, że zajęcia odbywać się będą w Ośrodku Kształcenia Zawodowego nr 17 w Bełchatowie, pl. Wolności 13, 97- 400 Bełchatów. Rozpoczęcie szkolenia nastąpi 21 marca o godz. 17 00. Poniżej znajduje się harmonogram szkolenia.

Przypominamy, że obecność na wszystkich zajęciach jest obowiązkowa!

W przypadku pytań  prosimy o kontakt z p. Anną Sady- Główny Specjalista Wydziału Promocji i Rozwoju Powiatu Starostwa Powiatowego w Bełchatowie, ul. Czapliniecka 96, pok. 4, tel./44/ 733-66-06,  fax. /44/ 733-66-01,  asady@powiat-belchatowski.pl .                                                               
 

← powrót