Czwartek 25 kwietnia 2024

Pomoce dydaktyczne dla zawodowców

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zelowie zostały zakupione zestawy panelowe do ćwiczeń praktycznych w ramach projektu „WIEDZA MOJĄ SZANSĄ- dodatkowe zajęcia dla uczniów szkół zawodowych” finansowanego z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Łączna wartość zakupionych pomocy dydaktycznych to ponad 55 tys. złotych. Dzięki temu szkoła otworzyła nową pracownię „Mechatroniki pojazdów samochodowych”, w której uczniowie kierunków mechanik pojazdów samochodowych, mechanik operator maszyn i pojazdów rolniczych oraz technik pojazdów samochodowych, będą mogli odbywać zajęcia praktyczne w nowocześnie wyposażonej pracowni. Zestawy panelowe umożliwią w przystępny sposób przyswojenie zagadnień dotyczących układów zapłonowych i oświetleniowych samochodów uczniom biorącym udział w projekcie podczas zajęć dodatkowych.

Emilia Podedworna

Wydział Promocji i Rozwoju Powiatu