Piątek 19 kwietnia 2024

Projekt "Własna Firma" Szansa na sukces IV" zaowocował powstaniem nowych firm

Projekt „Własna Firma – Szansa na sukces IV” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

W 2011 r. dzięki projektowi „Własna Firma – Szansa na sukces IV” powstało 28 nowych firm. Nowopowstałe przedsiębiorstwa to przedsięwzięcia, które zostały dofinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach EFS Działania 6.2 PO KL.

Każdy z przedsiębiorców otrzymał środki w wysokości 20 tyś zł oraz comiesięczne wsparcie w wysokości 600 zł na bieżące opłaty związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Projekt umożliwił sprawniejszy start przyszłym przedsiębiorcom i wyposażył w potrzebną wiedzę i umiejętności poprzez cykl specjalistycznych szkoleń  i doradztwo.

BKPPT Sp z o.o. wraz z Powiatowym Urzędem Pracy w Bełchatowie wspiera ciekawe inicjatywy wspomagające rozwój przedsiębiorczości w regionie oraz pomaga w pozyskiwaniu środków na założenie działalności gospodarczej, jak i jej rozwój.
Uczestnicy projektu „Własna Firma – Szansa na sukces IV” otrzymali kompleksowe wsparcie, które pomoże w odniesieniu sukcesu nowopowstałej firmy na rynku.

Więcej informacji o w/w projekcie można uzyskać na stronie internetowej www.ppt.belchatow.pl.

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie