Sobota 20 kwietnia 2024

Rozpoczęcie projektu "Enter - kurs komputerowy dla mieszkańców Zelowa"

Projekt "Enter- kurs komputerowy dla mieszkańców Zelowa" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego   - Człowiek – najlepsza inwestycja -   Informujemy, że w dniu 27.04.2011 r. w Zespole...

- Człowiek – najlepsza inwestycja -

Informujemy, że w dniu 27.04.2011 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zelowie odbyły się pierwsze zajęcia w ramach projektu „Enter - kurs komputerowy dla mieszkańców Zelowa” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

W ramach kursu firma „Interlogos” s.c. z Bełchatowa przeprowadzi 90 godzin zajęć praktycznych, w czasie których Uczestnicy Projektu zdobędą wiedzę i umiejętności korzystania w stopniu co najmniej podstawowym z komputera, w tym m.in. w zakresie podstawowych zagadnień związanych z obsługą komputera, Internetu, w tym poszukiwanie pracy przez Internet, samodzielnego pisania podań, CV, wypełniania dokumentów w wersji elektronicznej.

Adres biura projektu:
Wydział Promocji i Rozwoju Powiatu Starostwa Powiatowego w Bełchatowie,
ul. Czapliniecka 96, pok. 5,
tel. 44 635-86-73, fax. 44 733-66-01,
www.powiat-belchatowski.pl (zakładka- Fundusze UE i inne)

Wydział Promocji
i Rozwoju Powiatu