• Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
  • W dniach 1, 3, 5, 8, 10 oraz 12 lipca Wydział Komunikacji i Dróg, Filia w Kleszczowie będzie czynny w godzinach od 8:30 do 14:30. W dniach 2, 4, 9 i 11 lipca Filia będzie nieczynna. Od 15 lipca wraca do standardowych godzin pracy. ∗
Wtorek 23 lipca 2024

Aktualności

25 listopada w auli Publicznego Gimnazjum nr 4 przedstawiciele II Liceum Ogólnokształcącego im. J. Kochanowskiego w Bełchatowie mieli zaszczyt odebrać nagrodę za zajęcie I miejsca wśród szkół ponadgimnazjalnych powiatu bełchatowskiego w rywalizacji sportowej.
W bełchatowskim starostwie odbyło się spotkanie starosty Szczepana Chrzęsta oraz wicestarosty Marka Jasińskiego z Tomaszem Jończykiem, nauczycielem Szkoły Podstawowej numer 9 w Bełchatowie.
Wydział komunikacji bełchatowskiego starostwa funkcjonuje na nowych zasadach. Zlikwidowano etat na stanowisku do spraw informacji, natomiast jego zadania rozłożono na dwa istniejące stanowiska do spraw rejestracji pojazdów.
Samorząd wychowanków Ośrodka Interwencyjno-Socjalizacyjnego  w Bełchatowie serdecznie zaprasza na Jarmark Świąteczny, który odbędzie się w dniach 10-11 grudnia 2011r. na Placu Narutowicza.
XIII Sesja Rady Powiatu w Bełchatowie odbędzie sie 30 listopada 2011 roku o godz. 13.00 w Sali Herbowej Urzędu Miasta w Bełchatowie.
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich na lata 2007-2013 w Podregionie Wschodnim z siedzibą w Urzędzie Miasta Bełchatowa pragnie zaprosić na: Bezpłatne konsultacje poświęcone możliwościom pozyskiwania Funduszy Unijnych w Województwie Łódzkim oraz przygotowaniu wniosku o płatność dla Beneficjentów RPO WŁ, które odbędą się 30 listopada 2011 r. w siedzibie Fundacji Rozwoju Gminy Zelów, ul. Mickiewicza 4, w godz. 10.00 – 14.00.
 25 listopada 2011r. w II Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim odbyła się uroczystość wręczenia nagród najlepszym młodym twórcom, którzy wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie „O Literacki Laur Arbuza”.
  Wydawnictwo Operon wspólnie z Gazetą Wyborczą od kilku lat realizuje projekt MATURA Z OPERONEM, którego częścią jest Próbna Matura. Uczniowie I LO biorą w nim udział od pierwszej edycji.
  Zaczęło się niewinnie, bo 10 listopada 2011 r. uczniowie klas II C i II G I LO po raz pierwszy zwiedzili Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Czekało tam na nich wiele c atrakcji ze świata biologii, fizyki i chemii oraz innych dziedzin życia bliskich człowiekowi
  PoKoMat to Konkurs Matematyczny organizowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Staszica w Radomsku oraz I Liceum Ogólnokształcące im. Feliksa Fabiańskiego z tej samej miejscowości. Organizatorzy do współzawodnictwa zaprosili szkoły ponadgimnazjalne z sąsiednich powiatów.