Sobota 20 kwietnia 2024

Balkony i tarasy walczą o miano najpiękniejszego

Jeszcze tylko 3 tygodnie trwa konkurs Starosty Bełchatowskiego na najpiękniejsze balkony i tarasy w powiecie. Zasady udziału w przedsięwzięciu są bardzo proste. Wystarczy w pięciu ujęciach sfotografować balkon czy taras i przesłać zdjęcia do bełchatowskiego starostwa. Wartość nagród dla laureatów wynosi łącznie 5 500 zł. Partnerem konkursu jest market Leroy Merlin.
Zdjęcie_nr4_Monika Karbowniczak
Uroda czy funkcjonalność? Co jest ważniejsze w aranżacji balkonu lub tarasu? Czy można połączyć te aspekty, by w tym szczególnym zakątku domu lub mieszkania było i wygodnie, i ładnie? Mieszkańcy powiatu bełchatowskiego mogą pochwalić się swoimi rozwiązaniami i pomysłami biorąc udział w drugiej edycji konkursu na najpiękniejsze balkony i tarasy. Powoli upływa termin składania zgłoszeń (do 31 sierpnia). Każde musi zawierać 5 fotografii oraz wypełniony formularz zgłoszenia.

- Jednym z celów tego konkursu jest inspirowanie mieszkańców do podnoszenia standardów estetyki najbliższego otoczenia. Chcemy promować i nagradzać pomysły ekologiczne, ciekawe i urokliwe. Ubiegłoroczny sukces przedsięwzięcia, liczony setkami nadesłanych zdjęć, zachęcił nas do kontynuowania konkursu. Udział w nim jest bezpłatny – zachęca starosta Dorota Pędziwiatr.

Zgłoszenia w wersji elektronicznej należy przesłać na adres: powiat@powiat-belchatowski.pl, natomiast w wersji papierowej przekazać do Starostwa Powiatowego w Bełchatowie przy ul. Pabianickiej 17/19. Spośród zgłoszonych obiektów w każdej z dwóch kategorii zostaną wybrani laureaci I, II i III miejsca, którym zostaną przyznane nagrody w postaci wartościowych bonów z możliwością zrealizowania ich w sieci Leroy Merlin (I miejsce –1500 zł, II miejsce –750 zł, III miejsce – 500 zł). Mogą być przyznane także wyróżnienia (nagrody rzeczowe). Laureaci konkursu zostaną poinformowani telefonicznie i e-mailem o terminie i miejscu odbioru nagród.

A. Zawodzińska
Zespół ds. Promocji
Formularz_zgloszenie_na_konkurs (odt) 0.02mb (Pobrań: 128)
Formularz_zgloszenie_na_konkurs (pdf) 0.07mb (Pobrań: 91)