Środa 24 kwietnia 2024

Chodnik w Myszakach gotowy do użytku

Zakończyła się budowa 850 metrów nowego chodnika w miejscowości Myszaki. Pieniądze na tę inwestycję pochodzą z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych, przekazane Powiatowi Bełchatowskiemu, oraz z budżetu gminy Bełchatów. Zrealizowane przedsięwzięcie oceniał na miejscu wicestarosta Jacek Bakalarczyk.
glowne2
Budowa chodnika w miejscowości Myszaki obejmowała:
  • wykonanie robót rozbiórkowych i ziemnych,
  • budowę chodnika na odcinku o długości około 850 m,
  • wykonanie poboczy i zjazdów,
  • wykonanie prac związanych z przeprowadzeniem konserwacji systemu odwodnienia drogi, przebudowę przepustów,
  • wykonanie oznakowania pionowego.

Wartość całkowita tej inwestycji wyniosła 471 383,36 zł. Została ona dofinansowana z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych (RFIL) sumą 238 663,36 zł brutto. Pozostałą kwotę dołożył samorząd gminy Bełchatów.
A.Zawodzińska
Zespół ds. Promocji