Wtorek 23 kwietnia 2024

Ciekawe i bezpłatne seminarium z K.Ibiszem

Łódzki Urząd Wojewódzki serdecznie zaprasza  na seminarium pn.: „Fundusze Europejskie dla środowiska i biznesu”, które odbędzie się już 8 czerwca w wyjątkowej odsłonie - online! Podczas seminarium dowiecie się Państwo jak można rozwijać swoje przedsiębiorstwo przy wsparciu funduszy zewnętrznych. Organizatorzy opowiedzą, jak  i skąd pozyskać środki na działania sprzyjające ochronie środowiska, a wskazówek jak być eko na co dzień udzieli Krzysztof Ibisz – ambasador Stowarzyszenia Program Czysta Polska.

Co w programie?
Eksperci z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi, Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi, Centrum Innowacji Biznesowej oraz Regionalnego Funduszu Rozwoju Województwa łódzkiego opowiedzą o możliwościach dofinansowania Twoich inicjatyw, oraz przedstawią dobre praktyki w pozyskiwaniu Funduszy Europejskich! Szczegółowy program wydarzenia znajdziesz tutaj.

Dla kogo?
  • samorządów
  • przedsiębiorców (w szczególności mikro, małych i średnich),
  • osób fizycznych,
  • organizacji pozarządowych,
  • wszystkich zainteresowanych tematyką seminarium.
Formularz zgłoszeniowy TUTAJ

Udział w seminarium jest bezpłatny. Zapraszamy!