Czwartek 25 kwietnia 2024

Ciekawe tematy na forum dla stowarzyszeń

W piątek, 22 października odbędzie się kolejna edycja Forum Organizacji Pozarządowych i Pełnomocników ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi z terenu województwa łódzkiego. Uczestnicy Forum dowiedzą się m.in. jak skutecznie rozwijać kapitał społeczny i ducha przedsiębiorczości w społeczności lokalnej, jak wypromować działania NGO (skrót od ang. non-governmental organization - organizacje pozarządowe)  z wykorzystaniem nowoczesnych mediów. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja.
W dniu 22 października 2021 r. odbędzie się kolejna edycja Forum Organizacji Pozarządowych i Pełnomocników ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi z terenu województwa łódzkiego. Tym  razem miejscem spotkania będzie Hotel Tobaco, ul. Kopernika 64, 90-553 Łódź.

Forum to okazja do spotkania, dyskusji a także uczestnictwa w warsztatach kierowanych do osób na co dzień zaangażowanych w kształtowanie społeczeństwa obywatelskiego. Będzie to także możliwość wymiany doświadczeń i poglądów pomiędzy przedstawicielami organizacji pozarządowych a przedstawicielami samorządów odpowiedzialnymi za bieżącą współpracę z sektorem pozarządowym.

W trakcie Forum dowiedzą się Państwo m.in. jak skutecznie rozwijać kapitał społeczny i ducha przedsiębiorczości w społeczności lokalnej, jak wypromować działania NGO z wykorzystaniem nowoczesnych mediów oraz poznają Państwo zasady prowadzenia spotkań online. Zostanie również omówiona ustawa o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami.

Osoby zainteresowane udziałem w tegorocznym Forum Organizacji Pozarządowych prosimy o zarejestrowanie się na wydarzenie za pośrednictwem strony elodzkie.pl.

UDZIAŁ BEZPŁATNY!
Zakres tematyczny Forum tutaj