• Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
Sobota 24 lutego 2024

Curlingowcy rozgrzali lód podczas Turnieju o Puchar Starosty

30 drużyn wzięło udział w XIII Ogólnopolskim Turnieju Curlingowym o Puchar Starosty Bełchatowskiego Bełchatów OPEN 2023. Turniej, który otworzyli m.in. Wicestarosta Jacek Bakalarczyk, Członek Zarządu Marek Jasiński i Dyrektor Powiatowego Centrum Sportu w Bełchatowie, Mirosław Mielus wzbudził mnóstwo sportowych emocji.
IMG_2880
Turniej był rozgrywany systemem szwajcarskim. Zawodnicy, którzy zjechali do Bełchatowa nie tylko z całej Polski, ale także ze Słowenii, przez cztery dni rywalizowali drużynowo o miano najlepszej ekipy.

Na wielki finał Starosta Dorota Pędziwiatr wręczyła dyplomy, medale, a najlepszej drużynie puchar. Podziękowała zawodnikom za tak liczny udział i pogratulowała szczególnych umiejętności, a także poczucia humoru i fantazji, jaką wykazali się nazywając swoje drużyny.

Podium wywalczyli:
I miejsce i Puchar Starosty Bełchatowskiego - Mistral – Greatest Hits