Wtorek 23 kwietnia 2024

Curlingowcy walczą o puchar Starosty Bełchatowskiego na powiatowym lodowisku

Dwadzieścia sześć drużyn bierze udział w XII Ogólnopolskim Turnieju Curlingowym o Puchar Starosty Bełchatowskiego Bełchatów OPEN 2022. Otwierając turniej Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr podziękowała zawodnikom za udział w wydarzeniu i decyzję o przyjeździe do Bełchatowa z tak odległych zakątków Polski, jak Pomorze czy Śląsk. Tak daleko sięga wieść o wysokiej jakości lodowiska Powiatowego Centrum Sportu w Bełchatowie i organizowanych przez PCS przedsięwzięć. Turniej potrwa do niedzieli.
lodowisko
Przez najbliższe 4 dni 26 drużyn będzie rywalizować o miano najlepszej. Turniej jest rozgrywany systemem szwajcarskim, bez rundy finałowej, co w sumie daje szansę na zwycięstwo kilku drużynom z czołówki tabeli. Liczymy na walkę i rywalizację do końca.
Aktualne wyniki i harmonogram spotkań dostępny jest na stronie: https://curlingevent.com/pl/event/BelchatowOpen2022/schedule
Wstęp wolny
Łyżwiarzy, korzystających z powiatowego lodowiska przy ulicy Czaplinieckiej, zapraszamy na inaugurację sezonu w niedzielę, 27 listopada od godziny 16:30.
A.Zawodzińska
Zespół PR, starostwo powiatowe