Wtorek 23 kwietnia 2024

Dotacja na Twój biznesowy start

Osoby w wieku 18-29 lat, bierne zawodowo lub bezrobotne, mieszkańcy powiatu bełchatowskiego mogą ubiegać się o jednorazową dotację na uruchomienie działalności gospodarczej. Zyskać można w sumie 36 tysięcy złotych. Nabór wniosków trwa do 4 stycznia.
firma start
Dokumenty rekrutacyjne można złożyć na trzy sposoby:
  • osobiście w biurze projektu (tj. Fundacja Rozwoju Gminy Zelów, ul. A. Mickiewicza 4, 97-25 Zelów) w wyznaczonym terminie od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 15:00,
  • drogą mailową na adres: power@frgz.pl zgodnie z Regulaminem Rekrutacji,
  • drogą pocztową na adres: Fundacja Rozwoju Gminy Zelów, ul. A. Mickiewicza 4, 97-25 Zelów
Więcej informacji o projekcie na naszej www.frgz.pl/dotacje
Zapraszamy do kontaktu: 665 945 800, 606 314 854

Nabór prowadzony jest w ramach projektu "Kierunek na biznes – subregion piotrkowski”, współfinansowany przez Unię Europejską ze środków EFS w ramach Działania 1.2 Wsparcie osób młodych na regionalnym rynku pracy Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020.
Foto: pixabay