Komunikat
  • Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
Wtorek 26 września 2023

Dyrektorskie powierzenia

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 2 =
29 sierpnia w bełchatowskim starostwie Starosta Dorota Pędziwiatr wręczyła powierzenia dyrektorom dwóm placówek oświatowych podległych powiatowi. Dyrektorzy swoje funkcje pełnić będą od 1 września 2023 roku do 31 sierpnia 2028 roku. Starosta pogratulowała dyrektorom i życzyła wytrwałości. Do życzeń dołączyli się Jacek Bakalarczyk Wicestarosta Bełchatowski oraz Członkowie Zarządu – Marek Jasiński, Adam Baryła oraz Radosław Herudziński.
dyrektorzy-2059-6Akty powierzenia stanowiska Dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Broniewskiego otrzymała Pani Ewa Kępa. Natomiast akty powierzenia stanowiska Dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. gen. Janusza Głuchowskiego w Bełchatowie otrzymała Pani Małgorzata Stemplewska.

Stanowisko dyrektora wiążę się z wielką odpowiedzialnością, nie tylko za sprawy finansowe i kadrowe, ale także za klimat, jaki panuje w szkole. Dlatego dziękuję Państwu za odwagę oraz życzę wytrwałości i sukcesów w pracy z młodzieżą - powiedziała Dorota Pędziwiatr Starosta Bełchatowski.

Warto dodać, że każdy z dyrektorów to osoba z dużym doświadczeniem i dorobkiem zawodowym. Pani Małgorzata Stemplewska piastowała funkcję dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. gen. Janusza Głuchowskiego w Bełchatowie w latach ubiegłych. Natomiast Pani Ewa Kępa piastowa w latach 2017-2022 stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 5 w Grocholicach.
← powrót