Środa 24 kwietnia 2024

Dzień Języków Obcych w "Energetyku"

Grecy, Anglicy, Niemcy, Amerykanie, Hiszpanie, a nawet Meksykanie opanowali dziś ZSP nr 1. W role cudzoziemców wcielili się uczniowie „Energetyka”propagując informacje i ciekawostki o różnych krajach, a przede wszystkim promując naukę języków. W ten sposób uczczono także Europejski Dzień Języków Obcych, obchodzony 26 września.
glowne
 Młodzież przygotowała stoiska promocyjne poszczególnych krajów. Inicjatywa uczniów i nauczycieli języków obcych spodobała się wszystkim uczestnikom, którzy chętnie brali udział w quizach na temat poszczególnych państw. Nagrodą za poprawną odpowiedź była degustacja smakołyków. Wszystkie pytania zredagowano w najpopularniejszym języku obcym, czyli po angielsku. Zaangażowanie i entuzjazm młodzieży z pewnością zaprocentują kolejnymi odsłonami tego wydarzenia. Życzymy, by również oceny z języków obcych poszybowały w górę:)
A.Zawodzińska
Zespół ds. Promocji