Komunikat
  • Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
Wtorek 26 września 2023

Elektryka prąd nie tyka? Finał konkursu "Bezpieczna elektryczność 2023"

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 9 =
W Centrum Kształcenia Zawodowego w Bełchatowie odbył się finał konkursu "Bezpieczna elektryczność", w którym wystartowało ponad stu uczniów szkół ponadpodstawowych z trzech powiatów.
20230529_124606 (Copy)
Wiedzy – niełatwej i zaangażowania – ogromnego w przygotowanie się do zmagań w XI już edycji konkursu „Bezpieczna elektryczność” pogratulował laureatom Wicestarosta Jacek Bakalarczyk, wręczając im nagrody w imieniu Starosty Bełchatowskiego Doroty Pędziwiatr, która wydarzenie objęła honorowym patronatem. Zapewnił też, że Powiat zawsze będzie wspierał, także finansowo, przedsięwzięcia celujące w edukację młodzieży.

W konkursie „Bezpieczna elektryczność” zorganizowanym przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich oddział w Piotrków Koło nr 29 Centrum Kształcenia Zawodowego w Bełchatowie, wystartowało 110 uczniów z 5 szkół ponadpodstawowych z powiatów: bełchatowskiego, piotrkowskiego i tomaszowskiego. Do II etapu komisja konkursowa zakwalifikowała 21 uczniów, a przystąpiło do niego ostatecznie 19.
 
Wyniki:
I miejsce – Jakub Wiśniewski z ZSP w Kleszczowie
II miejsce – Krzysztof Zabłocki z ZSP w Kleszczowie
III miejsce – Szymon Płuciennik z ZSP w Kleszczowie
 
Kolejne, nagrodzone miejsca wywalczyli sobie: Aleksander Ałaszewski z ZSP w Kleszczowie, Krystian Dendek z ZSP nr 1 w Piotrkowie Tryb., Wiktor Niziołek z ZSP nr 1 w Bełchatowie, Tobiasz Nowicki z ZSP nr 1 w Bełchatowie, Kamil Kupczyk z ZSP w Kleszczowie, Jakub Sztuka z ZSP w Kleszczowie i Kacper Juszczak z ZSP nr 1 w Tomaszowie Maz.
← powrót