Środa 24 kwietnia 2024

"Energetyk" w żałobie

Z wielkim żalem i niedowierzaniem informujemy, że 11 stycznia 2022 roku zmarł Stanisław Grzelczak. Człowiek obdarzony niezwykłą charyzmą, poczuciem humoru i wielkim sercem. Nauczyciel przedmiotów zawodowych, mechanicznych, wieloletni wicedyrektor ZSP nr 1, współpracujący przez 8 lat z Wydziałem Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. Żegnamy wspaniałego człowieka i nauczyciela, wieloletniego wicedyrektora. Szczere kondolencje dla Jego najbliższych.

Starosta Bełchatowski i Pracownicy Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu w starostwie
stas bc