Czwartek 25 kwietnia 2024

Fantówka strażacka przyciągnęła tłumy

„Fantówka” strażacka to rodzinna impreza organizowana przez strażaków z OSP Dobrzelów, która od lat cieszy się niezmienną popularnością wśród mieszkańców okolicznych miejscowości. Tak było i w tym roku, bo na edycję tej imprezy druhowie przygotowali wiele atrakcji.Honorowy patronat nad tą imprezą objęła Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr. W wydarzeniu uczestniczył wicestarosta Jacek Bakalarczyk.
główne
Rodzinna zabawa rozpoczęła się w sobotnie popołudnie. Na najmłodszych czekały m.in. dmuchańce, gry i zabawy, wata cukrowa czy popcorn. W tej części imprezy wystąpiła również Orkiestra Dęta OSP Dobrzelów. O godz. 18 ruszyły kolejne atrakcje, a największą z nich była zabawa fantowa dla mieszkańców. Nie zabrakło też malowania buziek i konkursów przygotowanych przez Fundację Anioły Serc.
Odbyła się także zabawa taneczna.

Zespół ds.Promocji