Komunikat
  • Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. obowiązują krótsze dyżury Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. We wtorki zarówno urząd jak i kasa czynne są do godz. 17. ∗
Środa 22 maja 2024

Forum oczami przedsiębiorców. Wypełnij ankietę

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 6 =
Już ponad połowa podmiotów, które wzięły udział w I Forum Gospodarczym Powiatu Bełchatowskiego, wypowiedziała się na temat tego wydarzenia w anonimowej ankiecie.

Po zakończonym 3 lutego dwudniowym forum gospodarczym, starostwo zwróciło się do uczestników z prośbą o wypełnienie ankiety. Respondenci mogą w niej ocenić m.in. poziom  organizacji przedsięwzięcia i dobór tematów paneli dyskusyjnych.  Mają też możliwość wskazania, które tematy były dla nich najcenniejsze i jakie korzyści przyniosło im forum.  
 

- Wszystkie opinie dotyczące forum są dla nas bardzo ważne i będą stanowić istotną pomoc w organizowaniu kolejnych tego rodzaju przedsięwzięć – mówi Waldemar Wyczachowski, starosta bełchatowski. - Pod uwagę weźmiemy wszystkie wypowiedzi przedsiębiorców, również, a może przede wszystkim te krytyczne. Ankiety są anonimowe, co, mam nadzieję, zachęci respondentów do wyrażenia szczerych opinii.
 

Na wypełnione formularze czekamy do końca marca.  Ankieta zawiera 7 punktów z odpowiedziami do wyboru. Jest też rubryka przeznaczona na uwagi własne respondenta. Ankietę można wypełnić tylko jeden raz. Dziękujemy tym z państwa, którzy już podzielili się z nami swoimi opiniami i spostrzeżeniami.

Tutaj można wypełnić ankietę

 

 


 

 

Zespół ds. Promocji

Starostwo Powiatowe w Bełchatowie

← powrót