Wtorek 16 kwietnia 2024

Fotografowali pierwsze oznaki wiosny

Dzieci z Przedszkola Samorządowego Nr 1 „Pod Topolą" wyszukiwały, a następnie fotografowały symptomy budzenia się przyrody po zimowym odpoczynku. Zdjęcia zostały zaprezentowane na wystawie, a autorzy najciekawszych otrzymali nagrody ufundowane przez bełchatowskie starostwo.
glowne krokusy
Sfotografowanie pierwszych oznak wiosny to zadanie z dziedziny edukacji ekologicznej, którego podjęło się przedszkole „Pod topolą”. Szesnaścioro dzieci i ich rodzice ochoczo wyruszyły w teren, by poszukać dowodów na to, że rośliny i zwierzęta budzą się z zimowego snu. Efektem tych wypraw jest ciekawa dokumentacja fotograficzna. Zdjęcia oceniła komisja, która wskazała trzy najlepsze prace: Ingi Pećki, Zofii Kauc i Leny Wiśniewskiej. Pozostałym przyznano wyróżnienia. Otrzymali je: Amelia Skobel, Iga Jaramillo Monteallegre, Jan Bogulewski, Urszula Dziekańska, Aleksandra Dziekańska, Daria Girzyńska, Gabriela Grębosz, Alicja Mirowska, Jan Sękowski, Oliwia Bogulewska, Magdalena Kwiatkowska, Hubert Lang, Wiktoria Kwiatkowska. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody.
Zespół ds. Promocji